WhatsApp Uygulamasında Karşı Tarafın Beni Engellendiğini Nasıl Anlayabilirim?

Felaket

New member

WhatsApp Uygulamasında Karşı Tarafın Beni Engellendiğini Nasıl Anlayabilirim? WhatsApp biri beni engelledi mi? WhatsApp’ta Engellendiğinizi Nasıl Anlarsınız?

whatsapp’ta birinin beni engellediğini nasıl anlarım , WhatsApp engelleyen kişiyi Görme , Whatsapp engellendiğini nasıl anlarsın

Whatsapp’ta engellendiğimi nasıl anlarım? WhatsApp’ta biri tarafından engellendiğinizi nasıl tespit edebilirsiniz size bunun yöntemleri bir bir açıklayacağız.

Eğer biri tarafından engellendiyseniz bunu anlamanızı sağlayan birkaç işaret mevcut. Bu işaretlere dikkat ederseniz, biri tarafından engellenip engellenmediğinizi kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz.

WhatsApp’ta biri tarafından engellendiğinizi anlamanın en iyi yolu ise grup oluşturmaktır. Grup oluşturup o kişiyi eklemeye çalıştığınız zaman hata verir bu durum sayesinde karşı tarafın sizi engellediğinden emin olmuş olursunuz. Engellenenler listesi ise WhatsApp uygulamasında Ayarlar kısmında yer alan hesap – gizlilik – engellenen kişiler alanında bulunmaktadır.

Ayrıca WhatsApp’ta engellendiğini anlamanız için tüyolar .. Bir kişinin son görülme veya çevrimiçi durumunu sohbet ekranında göremezsiniz. Bu konuda daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Bir kişinin profil fotoğrafında yaptığı değişiklikleri göremezsiniz. Bir kişiye gönderdiğiniz mesajlar her zaman tek bir onay işareti (mesaj gönderildi) olarak kalır; ikinci onay işareti (mesaj iletildi) asla görünmez. Arama girişimlerinizin hiçbiri gerçekleşmez.

WhatsApp’tan silindiğimi nasıl anlarım diye merak ediyorsanız gizlilik ayarlarını sadece rehberinde kayıtlı olan kişilere açık olacak şekilde güncelleyen kişinin profil fotoğrafına, son görülme tarihine ve durumuna bakmanız yeterli. Eğer bunları başkaları görebiliyor ve siz göremiyorsanız bu kişi sizin numaranızı silmiş ama engellememiştir.